اسیدپاشی های زنجیره ای ، ادامه همان قتل های زنجیره ای است !

acidسایت خبری جنبش خرداد : اسیدپاشی های زنجیره ای ، ادامه همان قتل های زنجیره ای است .این یک حرف مفت و مسخره است که گفته می شود » هنوز انگیزه های افراد اسید پاش محرز و مشخص نیست .» از همان یک ماه پیش که اولین اقدام از این دست که بصورت زنان و دختران اصفهانی اسید پاشیدند ، معلوم بود که به قصد ایجاد رعب و وحشت در میان مردم و به خانه راندن زنان به خانه برای » تولید مثل » بیشتر این کار را کرده اند .
همچنین این یک شوخی بی مزه است که انصار حزب الله و آمرین و عاملان » امر به معروف و نهی از منکر » را هسته اصلی این گونه اقدامات بدانیم و انگشت اتهام را بسوی آنان دراز کنیم .
نه !

هسته سفت و اصلی در بالاترین سطوح حکومتی نشسته اند. همان ها ، که از مدتی قبل با نام نامیِ مستحق خودشان ، یعنی » دولت اسلامی داعشی حاکم بر ایران » خطاب شان می کنیم و » ارتقاء مقام !!» داده ایم . آنان یک هدف مهم را تعقیب می کنند : محروم کردن دختران و زنان از دخالت در حیات اجتماعی جامعه . دریک کلام شکستن مقاومت شان در همه عرصه ها . مقاومتی که در تمامی این سالها به حق گل سرسبد جنبش های حق طلبانه زنان در خاورمیانه و جهان لقب گرفته و شناخته شده است . آخرین نمونه آن جنبش ضداستبدادی سال 88 است که فراموش نکرده ایم . هدف اسیدپاشی در اصفهان اجرای یک نسخه آزمایشی و سپس فراگیر کردن و پخش آن در سرتاسر ایران است .
اینبار دیگر جامعه در مقایسه با یک دهه قبل و بمدد شبکه های اجتماعی آنقدر به جلو رفته است که نه تنها به عباراتی همچون » نیروهای خودسر » پوزخند می زند ، بلکه این پتانسیل بالقوه و بالفعل را دارا هست که در دفاع از خود در برابر حکومت زن ستیز همه اعصار ، به اقدام دست بزند .
اسید پاشی های زنجیره ای در اصفهان ، که یکی از کثیف ترین مقابله های حکومت داعشی با » زنان بدحجاب » در طول سه دهه حکومت ننگین خود است ، همچنین برای بار دیگر اثبات کرد که که دلخوش کردن به دعوا های جناح های درون حکومتی و در اردوی جناح » معتدل تر !! آن قرار گرفتن ، تا به چه میزان احمقانه ، ساده لوحانه و خطای سیاسی فاجعه بار و محض بوده است .
زنان ایران ، به همراه سایر مردم ایران استحقاق و توان مقاومت در برابر زورگوئی های این حکومت داعشی را دارند . لازمه اش ایجاد ارتباطات وسیع ، شبکه سازی و ایجاد هسته های مقاومت در برابر این گونه ارعاب و توحش تمام عیار است .
مقاومت مردم کوبانی جلوی چشمان است و راه خلاصی از یوغ ستم و وحشی گری داعشیان حاکم بر ایران را بما نشان داده است . بعینه دیده ایم و می بینیم که مردم متحد هرگز شکست نخواهند خورد . وقتی که راه بیافتیم ترسمان می ریزد .

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: