امروز من نیز یزیدی ام . یزیدی «شیطان پرست » !

49284349سایت خبری جنبش خرداد : ایزدیها ، که به آنها القابی همچون «یزیدی » و یا » شیطان پرست » داده می شود ، همواره مورد غضب و خشم طرفداران » ادیان راستین !! » بوده اند . مسیحت راستین ، یهودیت راستین ، اسلام راستین و خیلی از راستین های دیگر . داعش شاید نمونه تیپیک و مخرج مشترک همه این » راستین ها » باشد . همه خواسته اند و می خواهند که بطور سیستماتیک و هدفمند نسل آنها را وربیاندازند. بزبانی ساده از آنها » نسل کشی » کنند . این روزها این خواست و هدف بار دیگر دارد به منصه ظهور می رسد .
حمله به منطقه زومار و سنجار در کردستان عراق !
هر چند که هدف عمده داعش از به اشغال در آوردن منطقه سنجار و زومار ِکردستان عراق ، اهمیت نظامی – استراتژیک و مواصلاتی برای آنان داشته باشد ، اما در پس آن نابودی یکی از فرق مذهبی چندین هزارساله نیز برایشان از اهمیت کمتری برخوردار نیست . آنها ایزدیها» را شیطان پرست» دانسته و سزای آنها را مرگ می دانند و لاغیر . برای همین در طی چهار هزار سال از شکگیری این آئین بارها و بارها قتلعام شده و می شوند . ایزدیها معتقدند ملک طاووس ، فرشته مورد احترام آنها ، نه » شیطان » ، بلکه همچنان یکی از فرشتگان مورد تقرب » خداوند » بوده و خواهد بود ، هرچندکه به درخواست » خداوندگار » مبنی بر سجده در مقابل » آدم » اجابت نکرده باشد .
در اینکه این » شیطان پرستان » مرتدند و باید قتلعام شوند ، میان » اسلام ناب محمدی » حاکم بر ایران و داعش هیچ اختلافی نیست . داعشی های حاکم بر ایران لحظه ای برای تحقق چنین امری تردید نداشته و ندارند ، اگر، اما ، امکاناتش را داشتند . اگر ، اما ، مقاومت مردم نبود . اگر ، اما ، «مصلحت نظام » از اوجب واجباتشان نبود . داعش اما هنوز خلافتی مستقر نیست . برای آنان هنوز مصلحتی در کار نیست . آنان هنوز وقت دارند چند صباحی این خواسته قلبی همپالکی های مستقر خود در تهران  را با دل و جان اجابت کنند . نمونه می خواهید.

همین ویدئو زیرین :

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: