نه ! ما مردم ایران در مقابل خامنه ای باید بگوئیم که » ما هم می توانیم » !

new_pa1سایت خبری جنبش خرداد : سید علی خامنه ای در دیداری از » نمايشگاه دستاوردهاي هوافضاي سپاه «گفته که : » ما مي‌توانيم » . 
به گزارش ايسنا او که در جمع فرماندهان عالي سپاه و ارتش و تعدادي از فرماندهان و متخصصان و کارشناسان نيروي هوافضاي سپاه سخن می گفت، بازديد از ايننمايشگاه را بسيار شيرين و فراموش نشدني خواند و تاکيد کرد: مهمترين درس اين نمايشگاه، اثبات استعداد و توانايي ملت ايران براي ورود به ميدان هاي دشوار و ميدان هايي است که دشمن قصد ممنوع الورود کردن آنها را دارد ……» خامنه ای که از رونمائی پهباد نوع ایرانی اش ، بشدت جو گیر شده بود ، آن را وسیله ای کرد برای شماتت جناح دولتی ها و اعلام اینکه این تنها او و اعوان و انصارش هستند که پیام اصلی و قدر چنین دستاورد هائی را می دانند و دیگران » اين پيام را درک نمي کنند….. «. او در عین حال که خود را «…… طرفدار ابتکار در سياست خارجي و مذاکره در سياست خارجي و مبادلات بين المللي » نشان می داد ، ولی گفت که » نبايد نيازمندي هاي کشور و برخي مسايل همچون تحريم ها، به مذاکره گره زده شود «. او در یک کلام تاکید کرد :» مسئولان بايد موضوع تحريم را به طريق ديگري حل کنند». این «رهبر با بصیرت » و همه فن حریف اما نگفت که دیگر چه طرق ابداعی جدیدی به نظرش می رسد که امتحان نشده باشد ؟
گفتنی ست که نمونه هائی از حل » موضوع تحریم از طرق دیگر «در سال های اخیر امتحان شد و از نتایج درخشان !!!؟ آنها، تولید انبوه » بابک زنجانی ها » و فساد مالی و زنجیره ای بوده است . این را خود حکومتی ها هم این روزها دارند اعتراف می کنند که » فساد سیستماتیک » تمامی تار و پود نظام اسلامی شان را فرا گرفته است .

نه ! ما مردم ایران در مقابل خامنه ای باید بگوئیم که » ما هم می توانیم » !

به خامنه ای و همه جناح های حکومتش و راه کارهایشای خانمان براندازشان باید نه گفت. آنها می خواهند با تداوم وضعیت فلاکتبار کنونی ، هرگونه » توان مقاومت » را از ما بگیرند و به حکومت پوشالی و متکی بر سرکوبشان ادامه دهند . حکومت می خواهد عین همین اظهارات جوادی آملی مرتجع که گفته بود : «مردم گرفتار بانک‌ ربوی توان مقاومت ندارند . ملتي که سفره‌اش خالي است و بدهکار است و فرزند بيکار دارد و خودش هم بازنشسته است، اين ملت دهنش به چاپلوسي باز است، هرگز اهل نقد نيست، هرگز اهل اعتراض نيست.کسي که دستش تهي است، زبانش به چاپلوسي بسته است، ممکن نيست ملتي تهيدست باشد، زبانش به اعتراض و نقد و پاسخ‌گويي و مساله‌داني و مساله‌خواهي و طلب‌خواهي، باز باشد.» را موبه مو اجرائی تر کنند .
اگر » موضوع تحریم ها » از نظر آنها از این راه می گذرد ، این اما سرنوشت محتوم ما نیست . ما که جز خودمان یار و یاور دیگری نداریم هم می توانیم در برابر سیاست ِ » نابودی کشور » توسط آنها ، خودمان را سازمان دهیم و به حرکت در آئیم .
http://www.parsine.com/fa/news/188607/مردم-گرفتار-بانک‌-ربوی-توان-مقاومت-ندارند

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: