» نرمش قهرمانانهِ » هئیت اجرائی » راه کارگر »

narmeshسایت خبری جنبش خرداد : اتخاذ تاکتیک » نرمش قهرمانانه » از سوی سید علی خامنه ای در برخورد با دولت آمریکا و غرب بر سر برنامه هسته ای نمی توانست تغییر در آرایش صفوف اپوزیسیون این رژیم را در پی نداشته باشد . اطلاق صفت اپوزیسیون در اینجا در مفهوم کلی خود شامل همه آنانی می شود که 1- خواهان سرنگونی جمهوری اسلامی اند و2  –  آنانی که خواهان سرنگونی جمهوری اسلامی نیستند ولی با ولایت مطلقه خامنه ای مشکل دارند . تکلیف این دومی ها از همان آغاز روشن بود . به باور آنان » نرمش قهرمانانه»  خامنه ای گشوده شدن دریچه ای بود برای سهیم شدن در قدرت و رونق گرفتن بخش خصوصی و در پی آن چپاول منابع ملی و پروار شدنشان . معلوم بود که اینها برای پیروزی ائتلاف موسوم به رفسنجانی سرودست بشکنند . معلوم بود که نامه های سرگشاده به اوباما بنویسند و او را ترغیب کنند تا از فرصت بدست آمده در پی » انتخاب » روحانی در یازدهمین دوره ریاست جمهوری استفاده کرده و از شدت تحریم هایش دست بردارد . اینان در این نامه ها هیچگاه در نظر نداشتند که از گل نازکتر به رهبر این رژیم خونخوار بگویند که نگفتند . اینان در پی» آزادی » زندانیان سیاسی به گروگان گرفته شده این رژیم شادی کردند و با اینکه بعینه می دیدند که رژیم دارد همزمان اعدام های فله ای می کند ،  آن را نشانه باز شدن » فضای باز سیاسی » تلقی کردند . آنان هیچگاه نخواسته و نمی خواهند بفهمند که معامله و سازش علنی و پنهان حکومت اسلامی با غرب در عرصه بین المللی ، تنها و تنها از موضع حفظ مصلحت نظام است که برای رسیدن به آن حتی حاضرند » نماز و روزه شان » را هم قربانی کنند. این از این نوع از اپوزیسیون .

و اما ….

چه کسی براستی  فکر می کرد که اپوزیسیون سرنگونی طلب و آن هم از نوع به اصطلاح چپ اش از این تاکتیک » نرمش قهرمانانه » خامنه ای دلشاد گردد و برای پیروزی تاکتیک او ، که حالا عین تاکتیک ائتلاف باند رفسنجانی برای برون رفت از نابودی شده است  و دارد توسط دست نشانده هر دوی این طیف ها، یعنی  روحانی کلید ساز،  بخوبی به پیش برده می شود ، کاسه داغتر از آش بشود و بگوید» …..  اما آب شدن یخ مناسبات منجمد شده شان می تواند فرصتی فراهم آورد که از یک سو به تحریم های ویرانگر پایان داده شود و از دیگر سو، تیغ تیز سرکوب داخلی کمی کندتر شده و فرصتی برای عرض اندام جنبش مردمی فراهم آید…..»

در دوره و زمانه ای که داریم بسر می بریم همه چیز ممکن است . آری همه چیز ممکن است . ممکن است تا بتوان همچون هئیت اجرائی » راه کارگر » از ایدآل و آرمان ها دست کشید و به خون شهدائی که برای بهروزی و پیروزی طبقه کارگر به خاک افتادند خیانت کرد . چنین تخم لقی را آنانی برجای گذاشته اند که قبل انتخابات سال نود و دو گفته بودند که  برای »  نجات ایران !!؟ » حتی حاضرند  به رفسنجانی و بیشتر از آن به مشائی ، یعنی یک جریان فاشیستی ، هم رای دهند .

نه ! بر خلاف این توهمات خائنانه ، پس از سازش رژیم با آمریکا و غرب ، ممکن است مردم ایران از نابودی کامل همه جان و مالشان نجات یابند ، ولی بی شک سرکوب های داخلی بیشتر خواهد شد . بی شک اعدام ها گسترش خواهد یافت .  پس از این سازش هزار بلای دیگر نصیب مردم خواهد شد . روزهای سیاهی در انتظار مردم ماست . در پی این مصلحت » قهرمانانه  رهبر » مردم ما به مانند گذشته هیچ چاره ای ندارند ، مگر اینکه بدور از هرگونه توهمی به فکر نابودی این رژیم به طور تام و تمام بیافتند . همین یک قلم را هئیت اجرائی » راه کارگر دارد از مردم ما با این خیانت آشکارش ، دریغ می کند . زهی خیال باطل

طرح جمع آوری داوطلبانه ماهواره و تحویل دستگاه های گیرنده دیجیتال برای اولین بار در شیراز

طرح جمع آوری » داوطلبان !!! » ماهواره و تحویل دستگاه های گیرنده دیجیتال برای اولین بار در شیراز

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: