اعلام مراتب تسلیت به خانواده اسانلو ، رهبران و جامعه کارگری ایران

179745_490725774330580_276194456_nافشین اسانلو را کشتند ! این را باید باصدای بلند اعلام کرد و خسته هم نشد ! 
خبر مرگ غریبانه افشین اسانلو ، برادر منصور اسانلو ، زندانی سیاسی و فعال کارگری، در بیمارستان رجایی شهر کرج بر اثر حمله قلبی ، خبری تکاندهنده و تاسف بار برای جامعه کارگری ، همه مردمان مترقی ، آزادیخواه و عدالت طلب بود . افشین در زندانی مرد ، که اسفناک و مخوف بودن آن ورد زبان عام و خاص بود . این اولین بار نیست که جوانان ما ، زنان و مردان ما ، زندانیان سیاسی ایران در زندانهای رژیم اسلامی بدلایل بیماری های مزمن ، ولی قابل علاج در بیرون و نیز شرایط روحی و روانی وخیم ناشی از شرایط زندان ، مرگ بسراغشان می آید . مرگی اینچنین معلوم است که اجتناب پذیر بوده و می باشد . بنابراین دقیقا و به همین اعتبار باید انگشت اشاره را مستقیما بسوی حکومت اسلامی نشانه گرفت و فریاد برآورد : مسئولیت همه این مرگها مستقیما برعهده همین حکومت اسلامی اصلاح ناپذیر است .
مرگ افشین اسانلو همچنین بار دیگر نشان می دهد که تا به چه میزان فراگیر کردن شعار » آزادی زندانیان سیاسی ، » همه زندانیان سیاسی ، در شرایط کنونی مهم است . محوری که باید در الویت اصلی اقدامات توده ای در روزها و ماههای آتی قرار گیرد .اگر قرار است پای » تدبیر » ی در میان باشد ، اگر قرار است دروازه های » امید » را بگشائیم ، اگر قرار است » گازانبرها » را فلج کنیم  و نیز اگر قرارهای دیگری هم داریم ، یادمان باشد که  در قدم اول باید جوانهایمان ، خواهران ،برادران مان ، مادران و پدرانمان را از چنگال جانیان حاکم بیرون بکشیم .

این » تدبیر » ها و تحقق بخشیدن به » امید » ها ، تنها کار اکثریت توده های کار و زحمت  و همه آنانی است که به آزادی و عدالت اجتماعی اعتقاد دارند و لاغیر.
بدینوسیله مراتب تسلیت عمیق خود را به خانواده اسانلو ، بویژه منصور اسانلو ، جامعه کارگری آگاه  و مبارز و همه نیروهای مترقی و آزادیخواه و عدالت طلب ایران اعلام می داریم .

یک پاسخ to “اعلام مراتب تسلیت به خانواده اسانلو ، رهبران و جامعه کارگری ایران”

  1. رادیو پیام Says:

    گفتگوی رادیو پیام با منصور اسانلو در رابطه با مرگ افشین اسانلو
    http://www.radiopayam.ca/mosanlou.html


پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: