وحشت رژيم ازاعتراضات مردمی:رزمايش ۱۰ هزار نفری بسيج برای مقابله با «تهديدات داخلی»

کلمه: در حالی که همواره نيروهای نظامی برای مقابله با تهديدات خارجی مانور می دهند اين بار بسيج برای مقابله با تهديدات داخلی مانوری برگزار کرد. مرحله اصلی رزمايش الی بيت المقدس روز جمعه با رمز يا ˈلبيک يا رسول اللهˈ و با حضور جانشين فرماندهی بسيج کشور در استان سمنان آغاز شد. اين رزمايش با حضور ۱۰ هزار نفر از اعضای گردان های واکنش سريع ˈالی بيت المقدسˈ و در قالب ۲۷ گردان بيت‏المقدس و نيز ۹ گردان امام حسين (ع) و ۹ گردان الزهرا در حال برگزاری است.

فرمانده سپاه قائم (عج) استان سمنان گفت: برنامه های طرح ريزی شده در اين رزمايش شامل دفاع از کوی و برزن، امداد و نجات، مقابله با اغتشاشات، دفاع ازمراکز حساس، ايست و بازرسي، کمين و ضدکمين بر اساس طرح های مصوب و با توجه به تهديدات داخلی است که با مشارکت فعال بسيجيان استان سمنان اجرا می شود.

سردار ˈعلی استاد حسينيˈ مهم ترين هدف اين رزمايش را آمادگی نيروهای بسيج و دستيابی به اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ايران عنوان کرد.

وی افزود: ايران اسلامی دشمنانی دارد و با توجه به تاکيدات مقام معظم رهبری در شرايط کنونی علاوه بر وظيفه دشمن ‏شناسي، لازم است تا بسيجيان در همه شرايط آمادگی لازم را داشته باشند.

وی تاکيد کرد: بايد با تمام توان در صحنه حاضر هستيم چرا که دشمنان از آمادگی مردم و بسيجيان ايران اسلامی مي‏ترسند و تا زمانی که بسيجيان آماده باشند دشمنان جرات تعرض به خاک ايران پيدا نمی کنند و تمامی توطئه‏های آنان در نطفه خفه مي‏شود.

وی افرود: همه بسيجيانی که در دسته های بيت المقدس و گردان های امام حسين(ع)، الزهرا(س) و امام علی(ع) سازماندهی شده‏اند در اين رزمايش که در استان سمنان از نظر زمانی متمرکز و از نظر مکانی غيرمتمرکز برگزار مي‏شود حضور دارند.

فرمانده سپاه قائم (عج) استان سمنان با بيان اينکه در اين استان بيش از ۲۱۷ دسته عملياتی تحت عنوان گردان‏های واکنش سريع بيت‏المقدس تشکيل شده است، افزود: اين گردان‏ها شامل ۱۴۷ دسته واکنش سريع ذوالفقار و ۷۰ دسته واکنش سريع بيت‏المقدس است.

وی گفت: مکان برگزاری اين رزمايش در شاهرود، ميامی و گرمسار در منطقه عمومی اين شهرستان ها است، در دامغان در اردوگاه قدس و در سمنان و مهديشهر به صورت مشترک در اردوگاه قدس برگزار مي‏شود.

فرمانده سپاه قائم (عج) استان سمنان تعداد افراد شرکت کننده در اين رزمايش را ۱۰ هزار نفر به تفکيک شهرستان‏ها عنوان کرد.

نوشته شده در خبر. Leave a Comment »

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: