اولین گردهمائی اتحاد چپ سوسیالیستی ایرانیان در تورنتو کانادا

رفقا، دوستان، فعالین چپ ، سوسیالیست و کارگری!

اتحاد چپ سوسیالیستی ایرانیان پس از بیانیه اعلام موجودیت خود در تاریخ 20 شهریور 1391(10 سپتامبر2012) اولین گردهمائی خود را برای سامان دهی خود به عنوان بخشی از جنبش کارگری و سوسیالیستی در تاریخ    16 -17 و18  نوامبر 2012  در شهر تورنتو برگزار خواهد کرد.رژیم جمهوری اسلامی در طول بیش از سه دهه موجودیت خود جامعه ایران را دچار سقوط آزاد در همه عرصه های زندگی ساخته است. تشدید تحریم های اقتصادی اکنون به مرحله ای گسترش یافته  که در داخل کشور با رشد انفجاری قیمت های کالاهای اساسی، بی ارزش شدن پول ملی، ورشکستگی پیاپی واحدهای تولیدی، بیکاری، همچون تندبادی مرگبار، توده های هر چه وسیع تری از کارگران و زحمتکشان را به  خاک سیاه فقر و فلاکت می نشاند. تباهی، گرسنگی، محرومیت، فحشاء، اعتیاد و گسترش بی سابقه جنایت و همه اشکال آسیب های اجتماعی از عواقب بلاواسطه گسترش امواج خانمان برانداز فلاکت اقتصادی است که اجرای برنامه ریاضت اقتصادی، با نام غلط انداز «هدفمند کردن یارانه ها»، نیز نقش مهمی در تشدید آن داشته است. علاوه بر آن، جمهوری اسلامی از طریق سیاست های ارتجاعی و ضدمردمی خود بهترین بهانه را برای دخالت قدرت های امپریالیستی و آلترناتیو سازی آن ها فراهم ساخته است. مجموعه این عوامل، کشور ما را اکنون در یکی از بحرانی ترین مقاطع موجودیت خود قرار داده است  که بود و نبود آن در حال رقم خوردن است.

اتحادچپ سوسياليستى ايرانيان برای سرنگونی رژیم جمهوری اسلامی به دست کارگران و زحمتکشان و برقراری سوسالیسم به عنوان بدیل رژیم جمهوری اسلامی تلاش می کند. ما بر این باور هستیم ، که شرط اصلی برای عملی شدن اهداف مذکور، سازمان یابی تشکیلاتی ، نظری طبقه کارگر به مثابه کنشگر عملی و تاریخی سوسیالیسم است.

 سوسیالسم برای ما بدیلی است که قادر است به بهترین شکل به بحران های پیچیده ای که جامعه ما در چنبره آن دست و پا می زند، پاسخ گوید. ما آزادی های بی قید و شرط سیاسی را وجه مکمل عدالت اجتماعی عمیق و همه جانبه سوسیالیسم می دانیم، جامعه رها از استبداد واستثمار، جامعه ای انسانی ، که در آن شکوفائی آزادنه هر فرد شرط شکوفائی آزادانه همگا ن است.

ما مرزبندی روشن و شفاف ، علیه همه طرح های امپریالیستی بر کشورمان را یکی از شرایط تعیین کننده برای انقلاب ایران دانسته و افشای این طرح ها را یکی از وظائف خود می دانیم.

ما خود را جزوی از خانواده بزرگ چپ انقلابی ایران می دانیم و تلاش برای تجمع و گسترش همکاری های این طیف را در شرایط بحران زای جامعه مان از وظائف تعطیل ناپذیر خود می دانیم. برنامه تلویزیونی دریچه، دریچه ای است رو به سوی ایران و همه ایرانیان در سراسر جهان برای تقویت آلترناتیو سوسیا لیستی

رفقا، دوستان، فعالین چپ ، سوسیالیست و کارگری !

اتحاد چپ سوسياليستى ايرانيان از شرکت شما در اولین گردهمائی مان صمیمانه استقبال می کند. اتحادچپ سوسياليستى ايرانيان تشکلی است برای گسترش همکاری ها بر اساس اشتراکات، برای تبادل نظرات رفیقانه بر روی حیاتی ترین چالش هائی که جنبش کارگری وسوسیالیستی کشورمان با آن دست به گریبان است و برای تقویت پیوند در میان نیروهای چپ. اتحادچپ سوسياليستى ايرانيان تشکلی است بر اساس یک فرد یک رای، تشکلی است بر مبنای شرکت مستقیم و فعالانه اعضا درتمامی تصمیم گیریها  که در آن هر عضومی تواند در تدوین، اصلاح و تغییر همه سیاست ها نقش و سهم برابر مانند دیگر اعضا داشته باشد. در صورت تمایل این فرصت را برای تاثیرگذاری بر روند شکل گیری اتحاد ما مغتنم به شمارید.

درصورت تما یل برای شرکت دراولین گردهمائی اتحاد چپ سوسياليستى ايرانيان در تورنتو در تاریخ 16-17- 18 نوامبر 2012 از طریق ایمیل  و تلفن زیر ما را مطلع سازید.

       630-418-8946    تلفن

iransocialist@gmail.com    ایمیل

 چپ سوسياليستى ايرانيان اتحاد

  1391مهر 21 برابر با 2012  اکتبر  12

Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: