سخن هفته : وفاداری به خمینی و ولایت فقیه هم کافی نیست !

سایت خبری جنبش خرداد : هجوم گزمه های لباس شخصی سپاه و بسیج به خانه حسین علایی ، از سرداران سپاه ، که در شهرک حفاظت شده  » شهید کلاهدوز » واقع شده  و اعضای بلندپایه  سپاه در آن سکونت دارند ، نشان داد که وفاداری به خمینی ، ولایت فقیه و قانون اساسی  هم برای محفوظ ماندن از دست چماقداران وفادار به خامنه ای و رژیمش کافی نیست . هجوم چماقداران و باند های وابسته به سیاه  به خانه علائی همچنین ثابت کرد که فرمان حمله را همانهائی صادر کرده اند که امضایشان را زیر نامه سرگشاده ای خطاب به علایی گذاشته بودند . امثال جعفری و عراقی و فضلی و حجازی و کوثری و بقیه که از برکت سردار بودن به نان و نوایی رسیده  و نمی خواهند  با قرار گرفتن در کنار علایی ،  یا حتی عدم موضع گیری در مقابل وی خود را از نان خوردن و استفاده از رانت های  میلیونی ، بیندازند 
علایی ، سردار سابق سپاه در نوشته اش ، بدون آنکه اسمی از خامنه ای بیاورد ، با کنایه زیرکانه ای خامنه ای را با شاه مقایسه کرده بود .  گفته می شود علایی این نامه را به درخواست نوری زاد که فعلا در زندان به سر می برد و مرتب به خامنه ای نامه می نویسد  نوشته است . در این نامه علایی  همچنین گفته بود شاه پس از رفتن از کشور و از دست دادن تاج و تخت اگر با خود خلوت می کرد و اشتباهات گذشته اش را مرور می کرد به چه چیزهائی می اندیشید ؟ در این کنایه زیرکانه , استبداد خامنه ای با استبداد شاه ، چاپلوسان و تملق گویان در بار شاه  ، با شعرای مدیحه سرا و چاپلوسان بیت خامنه ای مقایسه می شود و زندانی کردن هویدا و نهاوندی و هژبر یزدانی و  دیگر یاران دیرپای رژیم شاه با حصر خانگی موسوی و کروبی و اصحاب سبز زندانی چون قدیانی و  سحرخیز   تشبیه می گردد .
در جمهوری اسلامی ، که در حال حاضر فرد اول اش خامنه ای است ، اعتقاد به ولایت فقیه و خمینی و  قانون اساسی و خدا و پیغمبر و قرآن کافی نیست . داشتن ده ها ترکش عراقی در بدن و گوش کر شده بر اثر خمپاره و چشم بی سو و ریه از کار افتاده بر اثر حمله شمیایی هم کافی نیست . مهم اعتقاد به خود خامنه ای است . اصلا سابقه  شرکت در جنگ عراق و حتی سرکوب انقلابیون کرد و ترکمن و عرب  در دهه 60 و شرکت فعال در دستگیری کمونیست ها و مجاهدین و اعدام های دهه 60 نیز توفیری به حال آنان ندارد . همسر باکری و همت و پدر جهان آرا بودن  دیگر اعتبار نمی آورد . مهم تایید خامنه ای  در حال حاضر است . بروی  یکی ازدست نوشته های لباس شخصی ها  در مقابل خانه علایی  نوشته شده بود :» انقلابی بودن مهم نیست ، ملاک حال فعلی  افراد است «.
پس از این تجمع ، علائی  در یک نامه توضیحی  ، در صدد برآمد تا ضرب چنین فشارهائی را برخود بگیرد . وی در یادداشت دومش ، همچون موسوی و کروبی و دیگر رهبران سبز، ضمن اینکه اعتقادش عمیقش را به اصل ولایت فقیه یاد آور شد ، ولی در آن نه تنها  نامی از خامنه ای برزبان نیاورد  ، بلکه از اینکه آیا سرانجام خامنه ای  را به عنوان » ولی فقیه بر حق و مطلقه  » فبول دارد و یا نه ؟ نیز سرباز زد  . حکومت مستبد خامنه ای یاران دیروز را می راند و تا می تواند چاپلوس و متملق جمع آوری می کند . اگر بیت خامنه ای به دلیل وجود مدارک بسیار،  زورش به جناح احمدی نژاد نرسید و داد وبیداد های کشتن عورت عریان شده احمدی نژاد ، یعنی مشایی را چون استخوانی در گلو تحمل کرد ، علایی را طعمه ساده ای می بیند و غداره بندان و چاقوکش هایش را در روز روشن به شهرک شهید !! کلاهدوز می فرستد تا روی در و دیوارش فحش و ناسزا بنویسند . دایره بیت خامنه ای هر روز کوچک تر  و کوچک تر می شود . معلوم نیست پس از علایی قرعه به نام کدام قربانی جدید بیفتد  و گزمه های سپاه و بسیح بر کدام در و دیوار فحش و ناسزا بنویسند .
نامه علایی
http://www.pyknet.net/1390/03dey/21/page/35Alayi.php
نامه برخی از سرداران سپاه به علایی
http://khabarfarsi.com/ext/1884870
نامه توضیحی علایی
http://www.entekhab.ir/fa/news/50136
نامه همسران باکری و همت به علایی
http://antitaleban.wordpress.com/2012/01/15/%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%87%D9%85%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%B4%D9%87%DB%8C%D8%AF%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%A7%DA%A9%D8%B1%DB%8C-%D9%88-%D9%87%D9%85%D8%AA-%D8%A8%D9%87-%D8%B9%D9%84%D8%A7%DB%8C%DB%8C/

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: